Image
Basınımızın Değerli Temsilcileri,

YENİ FİLO İLK PROTOKOLÜNÜ BERGAMA TİCARET ODASI İLE İMZALADI


Uzun dönem araç kiralama şirketi olan Yeni Filo, butik hizmet anlayışını benimseyerek adım attığı sektörde, Gediz Elektrik ile yaptığı büyük iş ortaklığı sonrasında, işbirliği ağını güçlendirecek Bergama Ticaret Odası ile ilk protokolünü imzaladı. Bergama Ticaret Odası’nda 14.08.2018 tarihinde imzalanan protokol törenine, Yeni Filo’yu temsilen Muammer Yılmaz, İrfan Buğdaycı, Ali Çalt, Nur Bozkurt; Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, Yönetim Kurulu Üyesi Tahir Erdoğan ve Genel Sekreter Gülay Koç katıldı.

Kurumsal ve bireysel müşterilerine yaklaşık 1500 adetlik araç filosu ile çok markalı satış, kiralama ve servis hizmeti veren Yeni Filo, imzalanan protokol ile Bergama Ticaret Odası üyelerine % 5 indirim sunacak. Bu indirimden faydalanmak isteyen Bergama Ticaret Odası üyelerinin 0 850 800 34 56 Çağrı Merkezi ile iletişime geçerek Bergama Ticaret Odası üyeliklerini beyan etmeleri yeterli olacaktır.

Bergama Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Ürper, imzalanan protokol hakkında görüşlerini şöyle ifade etti: “İndirim sağladığımız kuruluşların sayısını artıracağız. Yeni Filo ile imzalanan bu protokolün tüm üyelerimize hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.”

Muammer Yılmaz ise imzalanan ilk işbirliği hakkında duyduğu heyecanı belirtti ve ekledi: “Bu tarz işbirlikleri kurum kültürüne katkı sağlamakla birlikte, ilişkilerimizi de kuvvetlendirmektedir.”

Saygılarımızla,
YF Operasyonel Kiralama AŞ

Bilgi için:
Kurumsal İletişim Yönetmenliği


Ali ÇALT
ali.calt@gdzenerji.com
Mobil: 0530 344 84 92
Tel: 0232 344 39 00 / Dâhili: 4034


Müşteri Hizmetleri

0 850 800 3456