YOL YARDIM


Yeni Filo’dan kiraladığınız aracın herhangi bir koşulda teknik arıza veya hasar görmesi durumunda siz değerli müşterilerimize sağladığımız yardım hizmeti ile ekibimiz tarafınıza ulaştırılacaktır.


Yardım ekibimiz önce hasar ve durum tespiti için sizi arayacak, aracınız yürür durumda ise anlaşmalı servis yönlendirmesi, araç yürür vaziyette değil ise kurtarıcı/çekici yönlendirmesi yapılacaktır.


Araç onarımı, sözleşmenizde belirtilen onarım süresini aşıyor ise yedek araç temin edilecektir.

LASTİK DEĞİŞİMİ


Aracınızın lastik yönetimi, kullanım koşulları ile beraber yakıt tüketimi, güvenlik, sürüş kalitesi gibi birçok önemli unsura direkt etki eden hassas bir konudur.


Binek taşıtta 50.000, ticari taşıtta 40.000 km ölçütü baz alınarak gerekli değerlendirmeler doğrultusunda ekstra hiçbir bedel ödemeden lastik değişiminiz tarafımızca gerçekleştirilmektedir.

Aracın kullanıldığı iklim ve talep etme durumu göz önünde bulundurularak kış lastiği de temin edilmektedir.

YEDEK ARAÇ


Yeni Filo’dan kiralayacağınız herhangi bir araç için onarım süresi uzaması veya teknik aksaklık gibi mecburi durumlarda tarafınıza yedek araç tedarik edilmektedir.


HGS YÖNETİMİ


Talep etmeniz durumunda köprü geçiş ücretleri gibi faktörler gözetilerek ek ücrete tabi olmak koşulu ile söz konusu hizmet tarafınıza sunulacaktır.
Müşteri Hizmetleri

0 850 800 3456